הגבהת מעקה למרפסת

פיתוח ייחודי להגבהת מעקה המרפסת לגובה בטיחותי המונע טיפוס ונפילה מהמרפסת. אינו פוגע בזרימת אויר חופשית לדירה.

אינם פוגעים בחזות הביניין

אינם פוגעים בחזות הבניין

10 שנות אחריות

10 שנות אחריות

חזק במיוחד

אינו פוגע בנוף

ללא פגיעה בנוף הנשקף מהמרפסת

ללא צורך בניקיון תחזוקה

מאפשר זרימת אוויר

הגבהת מעקה למרפסת – ביטחות לפני הכול

מי מאיתנו לא מכיר את הקריאה של כל הורה,"שיתרחק מהמעקה!!". מהיום אפשר להוריד את רמת הלחץ כשאחד מילדינו מתקרב למעקה.

יש לכם מעקה במרפסת ואתם מרגישים שהוא לא מספיק גבוה? חוששים לתת לילדכם לצאת ולשחק במרפסת?

בדיוק בשביל זה פיתחנו את הפתרון האולטימטיבי – הגבהת המעקה הייחודית שלנו.

כל מי שיש לו ילד בבית מבין את הפחד הכבד כאשר הילד מתקרב למעקה המרפסת,

לכן הגבהת מעקה למרפסת היא פעולה הכרחית לצורך ביטחון ילדינו בכל בית, כדי שכל דיירי הבית יוכלו להינות מהמרפסת ללא סכנת חיים לקטנטנים שלנו.

הייחודיות שלנו

אך מה אנחנו באמת יודעים על הגבהות מעקה? באילו חומרים משתמשים? כמה זה יציב?

מה היתרונות של חברת רשת הגנה?

כיום בשוק תוכלו למצוא מגוון פתרונות לשירות הגבהת מעקה למרפסת, השיטה המוכרת בשוק היא שימוש בזכוכית אך התקנה בשיטה זו גובלת במספר רב של חסרונות .

התקנה של הגבהת מעקה למרפסת מזכוכית אינה חזקה מספיק כפי שהיינו רוצים שתהיה והיא אינה מחוברת עם ברגים אל תוך המעקה, אלא רק תפוסה ע"י תופסנים פשוטים, דבר הנותן חופש מסויים לזכוכית לאורך זמן. 

הגבהת מעקה למרפסת זכוכית מקשה עלינו את נקיון המרפסת מכיוון שזכוכית מלוכלכת פוגעת בנוף וזה גורע מן הכיף שמגיע בישיבה במרפסת פתוחה.

הגבהת מעקה למרפסת מזכוכית צוברת המון אבק ומקשה עלינו את הניקיון והניראות.

צורה זו של הגבהות המעקה חוסמות את זרימת האוויר בגלל זווית ההתקנה הישרה של הזכוכית ואף פוגעות בנוף המשתקף מן המרפסת!

פתרון אידאלי לכל בית

אנחנו ברשת הגנה, פיתחנו את הפתרון האידאלי להגבהת המעקה הקיים.

הגבהת המעקה נעשית על ידי חיבור מערכת אלומיניום קשיח הנבנית בהתאמה אישית ומותאמת אל המרפסת שלכם.

ההגבהה מתבצעת בעזרת כבלים אופקיים בעלת מרווחים של 7 ס"מ, המשתלבת בצורה מושלמת עם המעקה הקיים ולא חוסמת את זרימת האוויר בבית!

כבלי הניירוסטה בעובי 2 מ"מ (בלבד!) מעניקים נוף פתוח המשתקף מהמרפסת ויחד עם זאת – ההגבהה שלנו מגיעה עם מאחז יד עליון (כפי שיש לכם במעקה היום) וכך היא חזקה יותר ובטוחה יותר!

ההתקנה נעשית בו במקום על ידי צוות מיומן ולפי מידות שלנלקחו מראש, בצורה שלא תפגע בנראות המרפסת, ותמנע אפשרות לסכנת טיפוס על המעקה ותאפשר לכם להנות מן המפרסת בבטיחות מירבית 

ניתן להתקין את מערכת ההגבה לכל מעקה קיים ואף לנתק כאשר הילדים גדלים מספיק.

הגבהת מעקה למרפסת היא תוספת קטנה אך הכרחית שבלעדיה לא תרגישו שלמים עם הרגשת הביטחון בבית!

אנו ברשת הגנה מספקים מגוון רחב של מוצרי הגנה ובטיחות לבית. כולל רשתות גלילה חשמלית, סורגים מעוצבים לבית, רשת נגד חרקים ועוד. הכול כדי שתרגישו הכי בטוח בבית שלכם!

מעקה מרפסת – בטיחות קודמת לכל

כולנו מבינים את החשיבות של מעקה המרפסת ומסיבה זו החוק מחייב בהתקנת מעקה במקומות מהם יש חשש נפילה. עם זאת, המינימום הנדרש לפי חוק לא תמיד מספיק, ולעיתים אנחנו לא מרגישים בטוחים מספיק עם מעקה בגובה המינימלי. בעיקר כאשר יש לנו ילדים או בעלי חיים בבית אנחנו מחויבים לשמור תמיד על בטיחות, ולכן כדאי לעשות הגבהה עבור מעקה מרפסת כדי להיות בטוחים במאה אחוז.

מתי נרצה לבצע הגבהה למרפסת?

ישנן מספר הזדמנויות בהן כדאי כבר על הדרך לבצע הגבהה למעקה המרפסת:

  • כאשר מעצבים את המרפסת מחדש: אם אנחנו משפצים את המרפסת או קצת מעצבים מחדש מאוד כדאי על הדרך לדאוג לכך שהשימוש בה יהיה כמה שיותר בטיחותי. כבר ממילא עושים בלאגן, אז כדי שלא תצטרכו לעשות זאת שוב כדאי לבצע הגבהה למעקה המרפסת.
  • כאשר המעקה התיישן: אם הדירה שלכם ישנה והמעקה שם עוד מתקופת משה רבנו מומלץ מאוד לשקול להחליף למעקה חדש, חזק וגבוה יותר. מעקים לא שורדים לנצח, ואנחנו ממש לא רוצים לבחון בטעות את כוחו של מעקה ישן.
  • כאשר הוא פשוט לא גבוה מספיק: ולפעמים הסיבה הכי טובה להגביה את המעקה היא כי הוא פשוט לא גבוה מספיק. למשל, אם הילדים שלכם משחקים במרפסת ואתם חשים תמיד צורך לקרוא להם להתרחק מהמעקה – המעקה שלכם לא גבוה מספיק. אם אתם לא נותנים לכלב שלכם להיכנס למרפסת מחשש שיקפוץ מעל המעקה ויפול – המעקה שלכם לא גבוה מספיק. ולכך אין שום פתרון זולת להגביה אותו.

כיצד מומלץ להגביה את המעקה?

רוב ההגבהות הקיימות כיום בשוק הן הגבהה של מעקה חדש על גבי המעקה הישן. במקרה הטוב ההגבהה החדשה באותו עיצוב כמו המעקה הישן, אך עם זאת הגבהות כאלו חוסמות את האוויר הנכנס דרך המרפסת הביתה – וחבל.

חברת רשת הגנה פתחה מענה לבעיה זו: ההגבהה של המעקה לא חייבת להיות מעקה נוסף אלא משהו קצת אחר. רשת הגנה מציעים מסגרת אלומיניום המתקבעת על המעקה ובתוכה עוברים כבלי נירוסטה המונעים נפילה או כל מעבר של גוף מוצק דרכם אך אינם מונעים כניסה של אוויר. כל אתם נהנים מכל העולמות: בטיחות מקסימלית ואוויר לנשימה.

ההגבהה למעקה אינה פוגעת בחזית הבניין, ועל אף שניתן לפרק אותה ולהעביר למעקה אחר היא חזקה במיוחד ולא ניתן להזיז אותה בטעות.

הגבההת מעקה
הגבהת מעקה למרפסת
רשת בטיחות למרפסת