סורגים שקופים | הצעקה האחרונה בעיצוב הבית

רשת גלילה

כנראה שאין מישהו שלא יסכים שהתקנת סורגים בבית זה לא משהו שעושים בכדי לייפות את הבית. הסורגים הם משהו שאנחנו מתקינים בחלונות מהסיבה הפשוטה שאין ברירה אחרת. בין אם מדובר על חלון בקומה גבוהה אז יש סכנה ממשית שילדים יפלו מהחלון אם לא יהיה בו סורגים, ובין אם מדובר על קומה נמוכה יותר, שם יש גם חשש מפני פורצים. בכל מקרה, אין ספק שהסורגים לא ממש מוסיפים יופי לבית, והם בדרך כלל מסתירים גם את הנוף. הסורגים שבהם נהוג להשתמש, הם סורגים עבים אשר עשויים ממתכת, יש להם נוכחות מאסיבית המפריעה לצפות בנוף מהחלון, והם בדרך כלל מתחילים להעלות חלודה בשלב כזה או אחר. אז האם מדובר על גזירת גורל או שיש פתרון אחר להגנה על החלון? הפעם אנחנו אנשי בשורות – כן, יש פתרון והוא נקרא סורגים שקופים

 

מהם סורגים שקופים?

אם לא שמעתם מעולם על הדבר שנקרא סורגים שקופים, אנחנו לא מופתעים. מדובר על המצאה חדשה של חברת רשת הגנה, אשר פועלת זה למעלה מעשור בתחום הסורגים ובטיחות החלונות. לפני כמה שנים ביום בהיר אחד, הגיע לקוח ובפיו בקשה – הוא גר ליד הים, והוא רוצה סורגים להתקנה על חלון ביתו, שיהיו בטוחים עבור הילדים שלו, אך לא יסתירו לו את הנוף ויאפשרו מעבר של אוויר דרך החלון. בהתחלה, לא ייחסנו לכך יותר מדי חשיבות, אך לאחר זמן הגענו למסקנה שאם נפתח סורגים כאלה – זה יהיה להיט מהפכני. ואכן, אחרי לא מעט זמן של עבודה, אנחנו גאים להציג את הפיתוח: סורגים שקופים. מדובר על סורגים שהם בעצם כבלים אופקיים שעוביים 2 מ"מ בלבד, אך הם חזקים ממש כמו פלדה למרות היותם דקים בעובי של חוט סריגה בלבד.

 

האם סורגים שקופים נחשבים לבטוחים לשימוש?

אז נכון, במבט ראשון סורגים שקופים נראים כמו חוטים דקים, ולא משהו רציני שיכול למנוע מפורצים להיכנס לבית, ואולי אף להוות סכנה לילדים. אולם זו טעות – סורגים שקופים הרשומים כפטנט על ידי חברת רשת הגנה, עשויים מחומרים קשיחים במיוחד, ואין אפשרות לעקור אותם מהמקום או לשבור אותם – בדיוק כמו כל סורגים רגילים. המראה שלהם אולי מטעה, אבל אם תבדקו זאת בעצמכם, תוכלו לראות את זה עד מהרה. ולכן, אם אתם מחפשים סורגים שלא יסתירו לכם את הנוף – מדובר על פתרון בטוח ויעיל בדיוק כמו כל סורגים אחרים.

 

היתרונות של סורגים שקופים לבית

המצאת הסורגים השקופים היא המצאה פורצת דרך, אשר נרשמה כפטנט בלעדי של רשת הגנה. לשימוש עם הסורגים השקופים יש לא מעט יתרונות, אשר בגללם כדאי לבחור דווקא בהם עבור סורגים לחלונות שלכם:

  • דרך סורגים שקופים אפשר לראות את הנוף שנשקף מבעד לחלון מבלי שסורגים עבים ממתכת יפריעו לראות את מה שמעבר.
  • סורגים שקופים פותחו כך שיהיו קלים לתחזוקה ויהיה אפשר לנקות אותם בקלות רבה וללא מאמץ מיוחד.
  • הסורגים השקופים מבית רשת הגנה מצופים בחומר מיוחד כנגד קורוזיה, וכך אתם יכולים להיות רגועים שלא תופיע חלודה או קורוזיה על גבי הסורגים שבחלון הבית.
  • מאפשר את המעבר הטוב ביותר של אוויר מבחוץ אל תוך הבית, הרבה יותר מאשר סורגים עבים אשר חוסמים את המעבר התקין של האוויר.
  • לא מעט אנשים יסכימו שסורגים רגילים מכערים גם את החדר שבו הם נמצאים, וגורמים לחלון ולאזור שלו להראות פחות אסתטי. סורגים שקופים לעומת זאת, הם כמעט בלתי נראים ולא פוגעים כלל במראה של החדר.

 

ENTER2

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת