מה אנשים עשו לפני המצאת סורגים שקופים?

רשת גלילה חשמלית

עד לא מזמן, לא היה שום פתרון משביע רצון שהציע לבעלי בתים את האפשרות לחיות בבית מוגן עם סורגים מצד אחד, בלי לוותר על מראה אסתטי ותחושה נעימה מצד שני. אבל היום עולם המיגון השתנה לחלוטין ואפשר למצוא חלופות בטוחות ויעילות לסורגים המגושמים והמכוערים שהיו בעבר. הכירו את הסורגים השקופים.

הם מיוצרים מחומר שנקרא 'פוליקרבונט', שהוא חומר פולימר תרמו פלסטי בייצור גרמני שפותח בשנת 1953 והם מאפשרים לכם ליהנות מכל העולמות: גם שקט נפשי, ביטחון מלא והגנה מושלמת מפני נפילות ילדים או מבוגרים, והכי חשוב – לא פוגעים בעיצוב הבית, בזרימת האוויר, ובנוף הנשקף מהחלונות.

פתרון מושלם לשיקולי תפקוד ועיצוב

המומחים בחברת רשת הגנה מתמחים בייצור מגוון מוצרי הגנה לבית או למשרד, ואחד המוצרים המובילים שלנו הם סורגים שקופים שזוכים לביקוש גבוה בשנים האחרונות בישראל וברחבי העולם, ומסיבה טובה. זהו פתרון מעולה מבחינה תפקודית ומבחינת שיקולי ההתאמה לעיצוב הפנים של הבית.

פוליקרבונט מאופיין בעמידות גבוהה במיוחד מפני תנאי חום גבוה או שבירה, והכי חשוב, לא משנה על כמה חלונות או דלתות בבית או במשרד תתקינו אותם, הם לא יגרמו לכם לתחושת "מועקה" של מקום סגור.

וזה עוד לא הכול

פוליקרבונט הוא חומר קל ששוקל כמחצית מהמשקל של זכוכית. השקיפות האיכותית מאפשרת חדירה של תשעים אחוזים מהאור הטבעי שמציף את הבית, ויש לו גם יכולת בידוד אקוסטית.

שקיפות ברמה כמעט מוחלטת כזאת מאפשרת לנצל היטב את הגודל המלא של כל מפתח, כך שניתן ליהנות מצפייה על הנוף הנשקף דרך החלון, ולהתייחס אל הסורגים כאל עוד פריט עיצוב נבחר של הבית.

סורגים שקופים מתאימים להתקנה בכל סוגי החדרים, כולל (או במיוחד) בחדרי ילדים, במשרדים, ובכל מפתח שמצריך פתרון של הגנה מפני נפילות, במקביל לאפשרות ליהנות מהנוף הפתוח בזכות החומר השקוף של הסורגים.

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים סורגים שקופים

המומחים בחברת רשת הגנה ממליצים לבדוק, לפני רכישת סורגים שקופים, שהם מצופים בשכבה של הגנה למניעת הצהבה כתוצאה מהקרינה, כמו גם הגנה מפני שריטות, כך שהעמידות שלהם אכן תישמר לטווח הארוך. חוץ מזה, חשוב לוודא שהקצוות של הפנלים מלוטשים, כלומר, לא חדים, כך שהם לא מהווים סיכון כשנוגעים בהם.

עוד היבטים שמומלץ לבדוק הם ייצור בהתאם לתקן מכון התקנים בכל הנוגע למרווחים בטוחים בין הפנלים, למניעת אפשרות מעבר ראש ילד או אדם מבוגר, כמו גם עמידה בעומס מינימלי של 65 קילוגרם.

בשורה התחתונה, מה שאנחנו מציעים זה שקט נפשי מלא

סורגים שקופים שמוצעים על ידי חברת רשת הגנה מיוצרים מחומרים איכותיים בדגמים שמעניקים שקט נפשי מלא מפני הסיכון של נפילות, כמו גם העדר כמעט מלא של פגיעה בנוף.

אז אם החלטתם שהגיע הזמן לאבטח את הבית עם סורגים, כדאי שתעשו את זה בסטייל ובסגנון, ואנחנו זמינים לשירותכם עם מענה לכל שאלה, ומגוון פתרונות מושלמים לצרכים שלכם.

ENTER2

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת