הגבהת מעקה מרפסת – מידע חשוב לקראת התקנה

הגבהת מעקה מרפסת

עבור כל מי שגר בבית עם מרפסת, בין אתם הורים לילדים ובין אם לא, חשוב מאוד שתדעו גם אתם מהי חשיבותה של הגבהת מעקה מרפסת בביתכם. המרפסת הביתית יכולה להיות מקום נעים ונוח, השהייה בו מרגיעה ולעתים מתלווה אליה תמונת נוף מרהיבה. כל היתרונות הללו ואחרים, אינם מבטלים את העובדה שמרפסת היא אחד האזורים המסוכנים בבית. צוות המומחים של חברת "רשת הגנה", החברה המקצועית בתחום הפיתוח והייצור של פתרונות מתקדמים וייחודים בענף הבנייה, מסביר לנו על חשיבותה של הגבהת מעקה המרפסת בביתכם וכיצד תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות.

מדוע כל כך חשוב להגביה את מעקה המרפסת

כמובן שהסיבה המרכזית היא בטיחות. בראש ובראשונה, חשוב לנו כהורים ובכלל, כבני אדם, שהמרפסת בביתנו תהיה מקום נעים ומוגן. השהייה במרפסת בעלת מעקה נמוך היא שהייה מסכנת חיי אדם ואינה מומלצת כלל. כולנו שמענו על תאונות ומקרים לא נעימים הכרוכים בנפילות ומעידות ממבנים, שיכלו להימנע בקלות אם רק היה מעקה גבוה דיו בכדי למנוע אותם.

הגבהת מעקה מרפסת זה הפתרון האולטימטיבי ולמעשה, האינסטינקט הראשוני שצריך להתעורר אצל כל בעלי המרפסות. פעולה זו תסייע לכם במניעת תאונות ותרגיע את הדאגות סביב היתכנות של מקרים מסוג זה. כשהמעקה גבוה ואתם חשים בטוח, השהייה במרפסת נעימה ומרגיעה ולא מלווה במחשבות על תאונות אפשריות.

כיצד לבצע הגבהת מעקה במרפסת שלכם באופן הטוב ביותר

כשמדובר בעבודות הקשורות לבטיחות שלנו ושל בני משפחתנו, ללא ספק פונים רק למומחים בתחום. בבואנו לבצע הגבהת מעקה במרפסת, יש לקחת בחשבון את איכות המעקה עצמו ואת טיב עבודת המבצע.

 

חשוב מאוד להקפיד על כך שהמעקה יהיה יציב וצפוף דיו, וזאת על מנת למנוע מעבר של ילדים ושל חיות קטנות מבעדו. בנוסף, רצוי לבחור עבור המעקה, צבע עמיד בפני פגעי מזג האוויר ונוגד חלודה.

טיפ אחרון לסיום

מעבר לחשיבת הרבה של הגבהת מעקה מרפסת ביתנו, המעקה מהווה פריט עיצובי לכל דבר. ניתן להיעזר במעצבים או להציץ בקטלוגים על מנת לבחור את סוג המעקה המתאים ביותר עבורכם ולקבל רעיונות מביקור באולמות תצוגה שונים.

למידע נוסף, ממליצים לכם להיכנס אל המאמר שלנו – רשתות הגנה לבית – מה זה והאם זה באמת יעיל?

בהצלחה!

ENTER2

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת