סורגים מעוצבים

סורגים מעוצבים לבית הפכו בשנים האחרונות להיות פופולריים יותר ויותר. מרבית האנשים אינם אוהבים לרכוש סורגים רגילים להגנה על הילדים. הסורגים הסטנדרטים נראים קצת כמו סורגים של כלא. הם נותנים לחדר מראה חנוק, דחוס וחסר חופש. לכן, אנשים מתלבטים אם הם מעדיפים לקנות סורגים בעיצובים מיוחדים כדי לשוות מראה מיוחד לחדר של הילד, או להעדיף סורגים שקופים בטכנולוגיה המיוחדת של רשת הגנה.
a4

אינם פוגעים בחזות הבניין

a5

בעלי מנגנון לניתוק במקרה של שריפה בהתאם להוראות מכבי אש

a6

פטנט ישראלי

a1

בטיחות של סורגים ורשתות לכל סוגי הפתחים בבית

a2

הגנה כפולה מנפילה מגבהים ומפלישת יתושים ומזיקים

a3

מעוצבים, אסתטים ובעלי מערכת לניקוי עצמי

סורגים מעוצבים לבית – פתרון אידיאלי

סורגים מעוצבים לבית הם דבר שמשלב גם הגנה, וגם יופי ללא פשרות. כזה שיתן לכם את הרוגע הנפשי בהגנה על יקירכם אך גם יעשה את העבודה מבחינה חיצונית. לחברת רשת הגנה יש מספר פתרונות מעוצבים לבית.  אך השאלה כיצד ניתן לבחור בצורה נכונה מבין כל המוצרים?

בעת הבחירה, אנשים לוקחים בחשבון מספר רב של משתנים בהם בטיחות, יופי, מחיר, מידת פגיעה בנוף, קושי לנקות ועוד.

בטיחות

בהגנה מפני נפילות, סורגים שקופים יגנו על ילדיכם באותה מידה בדיוק כמו סורגים מעוצבים. הם אמנם נראים דקים, אך הם חזקים מאוד ויכולים לעמוד בפני לחץ משמעותי.

אולם, אם אתם מחפשים סורגים שייעצרו פורצים מלהיכנס אל ביתכם, סורגים מעוצבים יקנו לכם הגנה משמעותית יותר מבלי לשוות מראה חונק מדי לחדר.

יופי

ככל שהסורגים המעוצבים מורכבים יותר ובעלי פיתוחים רבים יותר, כך הם חוסמים יותר מהנוף הנשקף מהחלון. אם כן, לא בטוח שמה שאתם רוצים הוא דווקא סורגים מאוד מורכבים. סורגים פשוטים יותר יאפשרו לכם לראות את הנוף הטבעי הנשקף מהחלון שכם בקלות רבה יותר.

סורגים שקופים, לעומת זאת, אינם בעלי פיתוחים מורכבים או עיצוב מיוחד אלא להפך, הדבר העיקרי המיוחד בהם הוא שהם שקופים כמעט לגמרי. הם מאפשרים לכם לקבל מבט ברור של הנוף בלי הפרעה. 

סורגים מעוצבים – מה מחיר?

מחירם של סורגים מעוצבים יכול לנוע בטווח רחב מאוד כפקטור של מידת המורכבות שלהם וזהות המעצב. ככלל אצבע, אם אתם מעוניינים בסורגים חזקים, מעוצבים באופן יפה אך עדין המאפשר לכם להנות ממראה הבניין מבחוץ וממראה הנוף מבפנים- כנראה שתשלמו לא מעט על התענוג הזה.

מחירם של סורגים שקופים לעומת זאת הוא קבוע. פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר עבור החלונות שלכם.

ראו עוד : רשת הגנה | רשתות גלילה חשמליות | הגבהת מעקה למרפסת | סורגים שקופים | רשת נגד חרקים |  

סורגים שקופים
DSC_9492.jpg
WhatsApp Image 2017-01-08 at 20.12.56