רשת נגד יתושים

רשת נגד יתושים המגנה מפני פלישת חרקים ויתושים.
רשת הזזה נגד יתושים מתוחה על מסגרת אלומיניום קשיחה וניתנת להזזה (פתיחה / סגירה) על מסילה.

5 שנות אחריות

5 שנות אחריות

אייקון מנגנון ניתוק במקרה שריפה
בעלת מנגון לניתוק מהיר במקרה של שריפה
מיוצר בישראל
פטנט ישראלי
נבדק בהתאם לעומסים הנדרשים - אייקון
עבר בהצלחה בדיקת עומסים
אייקון רשת נגד חרקים
הגנה כפולה מנפילה מגבהים ומפלישת יתושים ומזיקים
לוגו a3
אינם פוגעים בחזות הבניין

רשת נגד יתושים – אומרים די ליתושים

הגיע הזמן להכיר את עולם הרשתות החדש!
כולנו מכירים את הרשתות הפשוטות שמטרתן למנוע חדירת מזיקים, רק שלפעמים הן נקרעות או זזות ממקומן ולא באמת עושות את העבודה במלואה. סוג זה של רשתות הוא זה שמשתמשים בו לרוב בארץ.
רשת הזזה המוכרת לכולנו כיום מונחת כל השנה בחלון וצוברת אבק בזמן שאנחנו עדיין עם האלתוש ליד המיטה.
שיטת ההתקנה של הרשת הישנה לא מבטיחה סגירה הרמטית של החלון במידה וזזה קצת ממקומה ולכן לא מונעת לחלוטין את הכניסה של המזיקים לביתנו.

לכן יצרנו את הרשת החדשה הנותנת פיתרון ומענה לכל החסרונות של התקנת הרשתות בצורה הישנה:

רשת נגד יתושים – גלילה

הפתרון שאנחנו מציעים הוא רשת גלילה אשר נמצאת בתוך בית הגלילה על אדן החלון ,הרשת מתחברת לשלב האחרון בתריס הקיים ויוצרת אטימה הרמטית מפני יתושים ומזיקים אחרים.

בחלונות בהם אין תריס, היא מגיעה כיחידה עצמאית בחלקו העליון של החלון ועל בסיס שתי מסילות שאנחנו מתקינים – הרשת עולה ויורדת מתוך בית הגלילה שלה בצורה פשוטה ונתפסת בתחתית החלון על ידי שני תופסנים ייעודיים .

בזמן סגירת התריס הרשת מתגלגלת לאחסון בתוך בית הגלילה, מה שמונע צבירת אבק ובלאי בצורה מיותרת על גבי הרשת!

בנוסף רשת הגנה מציעה פיתרון ייחודי שעדיין לא נמצא בשוק, ותכולו למצוא אותו רק אצלנו!

הכירו את האליטה של מיגון החלונות 

רשת נגד יתושים – גלילה חשמלית

רשת גלילה חשמלית מגיעה כיחידה עצמאית על 2 מסילות ומחוברת למנוע חשמלי.

את הרשת אנו מתאימים לגודל וצורת החלון שלכם לפני ההתקנה כך שישתלבו בצורה מושלמת ואסתטית.

היחידה מתחברת בנפרד מהתריס כך שגם כאשר תרצו להנות מאור ואוויר מבחוץ היא תגן על ביתכם באופן

אבסולוטי מפני חדירת מזיקים גם כשהתריסים פתוחים!

יחידת הרשת יכולה להתחבר לשלט או לבית חכם מה שנותן לכם אפקטיביות מירבית, ומאפשרת לכם להשתדרג

ולהתאים לשאר הבית בתחום ששאר הפתרונות בו מיושנים.

את רשת הגלילה ניתן להכניס לבית הגלילה שלה בלחיצת כפתור פשוטה ולהנות ממראה נקי המשתקף מבעד לחלון, ולמנוע ממנה לצבור אבק כמו הרשתות הישנות שמקובעות על החלון.

אנו ברשת הגנה מציעים מגוון רחב של פתרונות הגנה לבית. דרך רשתות נגד חרקים, הגבהות מעקה למרפסת, סורגים לבית ועוד. הכול כדי שאתם ובני משפחתכם תוכלו לשהות בשקט ובביטחון בבית.

רשת גלילה חשמלית – פיתרון ייחודי לחברת רשת הגנה!

|  

רשת נגד יתושים – הדרך היעילה ביותר

במרבית המקרים, ישראלים שמתלוננים על בעיות מזיקים בכלל, ובעיות יתושים בפרט ינסו לעשות הכל על מנת להיפטר מהמטרד ולאפשר לעצמם לחיות באורח חיים שליו ללא הפרעות של מזיקים. אומנם הפתרון הכי נוח שאנחנו יכולים לחשוב עליו כיום, הוא שימוש בחומרים כימיים למיגור והדברה של מזיקים ברחבי הבית, ובמרבית המקרים זה הוא באמת הפתרון הנכון ביותר והיעיל ביותר לאורך זמן. אבל כאשר מערכות ההדברה השונות ואפילו אנשי חברת ההדברה לא מצליחים למגר את הבעיה, צריך לקחת צעד אחד אחורה ולנסות למצוא פתרון מסורתי יותר. רשת נגד יתושים בהחלט יכולה לעשות את העבודה לאורך זמן ולאפשר לכם לישון בבית מבלי להיעקץ ולחוות אי נוחות תמידית.

היכן מומלץ להתקין רשת נגד יתושים?

באופן עקרוני כל בעל בית לומר לכם שאם אין פיתרון בעיית היתושים באזור, אז הפתרון הכי טוב הוא התקנה של רשת נגד יתושים בכל רחבי הבית. יחד עם זאת, אנחנו לא הינו ממליצים באופן אוטומטי להתקין רשת בכל חלון או דלת של הבית. בעיקר משום שלא תמיד מדובר במוצר נוח לתפעול והוא לא מתאים לכל פתח של הבית. תמיד אתם יכולים להתייעץ עם איש מקצוע ולהבין מה הוא אומר ביחס לבית שלכם. אבל במרבית הבתים ההתקנה של רשת זו היא פעולה שהיא יכולה להיטיב קודם כל, עם דלתות הזזה במרפסת הבית. שם תנועה רבה מאוד של אנשים לאורך כל שעות היום והלילה יכולה להיות פתח לכניסתם של יתושים ולכן אתם רוצים להבטיח שתהיה לכם רשת להפרדה מלאה. בה בעת לקוחות רבים רוצים לשמור בעיקר על ילדיהם ולאפשר להם לנוח בשלווה בחדר הילדים. לפיכך ההתקנה של רשת נגד יתושים בחדרי השינה השונים, גם היא פתרון יעיל ואפקטיבי.לעומת זאת שימו לב שלא יהיה נוח להתקין רשת זו בחלונות חדרי השירותים והאמבט משום שיהיה קשה לשמור על אוורור לחלונות אלו, והחדרים במהירות יפתחו בעיות עובש ומחנק.

בחירה שמתאימה לבית שלכם – במרחק שיחת טלפון אחת

כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת למצוא רשת נגד יתושים לבצע התקנה נוחה ומהירה של, הוא לפנות אל אנשי מקצוע מומחים שיכולים לבצע הדברה של יתושים בצורה הטובה ביותר. בין רגע הבית שלכם יהפוך להיות מקום נעים הרבה יותר ואתם תוכלו להרגיש בנוח להסתובב בבית ואפילו לישון ללא מזגן.

רשת נגד יתושים
רשת נגללת. רשת גלילה לרוחב החלון כולו
רשת גלילה חשמלית
סורגים