רשת גלילה

רשת גלילה הינה פתרון נוח מבית רשת הגנה. עושים סוף לרשתות הישנות והמסורבלות ומתקדמים לרשתות גלילה מתקדמות, הגנה על הבית ונוחות ללא פשרות!

5 שנות אחריות

5 שנות אחריות

אינו פוגע בנוף
ללא פגיעה בנוף הנשקף מהחלון
מיוצר בישראל
פטנט ישראלי
נבדק בהתאם לעומסים הנדרשים - אייקון

אטימה הרמטית לכל מפתח החלון

ללא צורך בנקיון או תחזוקה
בעל מערכת לניקוי עצמי
אייקון מנגנון ניתוק במקרה שריפה
בעלת מנגנון לניתוק מהיר במקרה של שריפה

רשת גלילה- הגנה משולשת במוצר אחד!

אנו מספקים רשתות גלילה משולבות סורגים בטכנולוגיה מיוחדת לאטימה הרמטית של החלון ומניעת כניסה של חרקים ומזיקים, הגנה מפני נפילה ופתיחה ידנית מהירה בעת שריפה. סורגים עם רשת פטנט יחודיי של רשת הגנה.

הסורגים בבית שלכם עלולים לסכן את הילדים שלכם!

סורגים בבית מגנים על הילדים שלכם, נכון? אז זהו, שלא תמיד.

סורגים מגנים על הילדים שלכם מפני נפילה מגובה. אולם ישנם סכנות אחרות הטמונות בסורגי המתכת הרגילים. הסכנה העיקרית היא חוסר היכולת לנתק אותם מהחלון בעת שריפה או בעת מקרה חירום אחר הדורש יציאה מהבית דרך החלון.

סכנה משמעותית זו מדירה שינה מעיניהם של מומחי בטיחות, וניתן למצוא חדרים מסוימים עם חלונות ללא סורגים למילוט במקרה שריפה בכל מבנה ציבור. הבעיה העיקרית של מומחי הבטיחות היא, כמובן, שלא ניתן לחזות מראש היכן תתרחש השריפה, ולכן סורגים רגילים עדיין עלולים לכלוא אנשים בתוך חדר ללא יכולת מילוט.

רשת גלילה בטכנולוגיה מיוחדת להגנה על הילדים שלכם

רשת הגלילה של 'רשת הגנה' מהווה סורג מיוחד בשילוב רשת הגנה נגד חרקים. רשתות אלו של 'רשת הגנה' מספקות הגנה מלאה מפני נפילות וחרקים, ובנוסף מספקות הגנה מפני אש הודות למפתח פשוט המאפשר לנתק את המערכת ולפתוח את החלון למילוט מהיר.

כיצד טכנולוגיית הרשת שלנו עובדת?

רשתות הגלילה שלנו מתחברת אל התריס ואל דפנות החלון החיצוניות. כל הרמה של התריסים מעלה יחד איתם את הרשת, כך שהמערכת מספקת הגנה מלאה בכל עת מפני נפילה ומפני חרקים. עם רשתות הגלילה, האיטום הוא מתמשך ואין אפילו רגע אחד שבו החלון אינו מוגן. כמו כן, ברשת הגנה קיים גם רשת הגנה גלילה חשמלית.

כיצד טכנולוגיית רשת הגלילה שלנו עובדת?

רשתות הגלילה שלנו מתחברות אל התריס ואל דפנות החלון החיצוניות. כל הרמה של התריסים מעלה יחד איתם את הרשת, כך שהמערכת מספקת הגנה מלאה בכל עת מפני נפילה ומפני חרקים. עם רשת זו, האיטום הוא מתמשך ואין אפילו רגע אחד שבו החלון אינו מוגן.|  

סורגים עם רשת
רשת נגללת. רשת גלילה לרוחב החלון כולו
רשת גלילה חשמלית