הגבהת מעקה במרפסת: העיצובים הטובים ביותר בהתאמה אישית

כל אדריכל או קבלן יודע שמרפסות הן לעתים קרובות משהו אחר – הן נקודות מכירה, אבל בדרך כלל הן לא מקבלות שום טיפול מיוחד או גישה יוצאת דופן בדרך העיצוב. יחד עם זאת, מרפסות הן אזורי מגורים רצויים בחוץ, כי בדרך כלל הן תופסות מינימום של שטח.

 מרפסת מעוצבת היא דרך מצוינת להוסיף ערך לדירה ללא הוספת שטח. עבור רוב הדירות בקנה מידה גדול, מרפסות הן חלק סטנדרטי של עיצוב עם מידות וסגנון זהים. אבל המעצב הטוב ביותר יודע לעצב מרפסת אטרקטיבית יותר לקונה או לשוכר, ואפילו לשנות את המראה של הבניין.

נתחיל עם חדשות טובות

חברת רשת הגנה מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי הגבהת מעקה במרפסת שלא רק שהם בטיחותיים, אלא יש להם גם כמה תכונות ייחודיות שהופכות אותם אטרקטיביים לקונים.

החברה מייצרת כעת מעקות שתוכננו במיוחד במאפייני קלות התקנה ושימוש בפלדה באיכות גבוהה עם ציפויים על מנת ליצור מעקה לטווח הארוך, שאפילו נראה באיכות גבוהה.

בחירת מעקה מרפסת שמתאים לצרכים שלכם

כשזה מגיע לעיצוב מעקה, השיקול הראשון הוא בחירת מעקה באיכות גבוהה, שמהווה השקעה מצוינת כי הוא משדרג את המראה ואת תוחלת החיים של המרפסת, ומעלה את הערך שלה. הנה מה שכדאי לחפש כשאתם מחפשים הגבהת מעקה במרפסת:

קודם כל בטיחות

השיקול הראשון שלכם הוא כמובן, הבטיחות, והורים בפרט מודאגים לגבי התקנת מעקות מרפסת שהן בטוחות לילדים. חברת רשת הגנה מציעה אפשרויות הגבהת מעקה במרפסת, בהתאמה למעקה הקיים, אז אתם לא צריכים לעשות את העבודה בעצמכם, רק על מנת לגלות מאוחר יותר כי צריך להתאים משהו כדי שהמעקה יותקן כראוי.

נציגי החברה בקיאים בקודים של הבטיחות ויהיו מסוגלים להמליץ על מערכת מעקה בהתאמה לסגנון המרפסת, לעיצוב הבית ולהעדפותיכם.

שיקולי אסתטיקה

מעקה למרפסת בעיצוב קלאסי ובאיכות גבוהה מושך קונים. מבחוץ, המעקה יכול לשדרג או לכער את הבניין.

גם כשיש צורך בהתקנת הגבהת מעקה במרפסת, הוא צריך להיות כל כך יפה, עד שהוא יכול לשמש לצילומי תדמית ליחידות הדיור של הבניין.

עמידות חשובה לא פחות מבטיחות

מעקות עם חומרים עמידים מאוד כגון פלדה יכולים לעמוד בכל תנאי מזג האוויר, יחד עם בלאי רגיל של זמן, עם מעט תחזוקה שמאפשרת למעקה להישאר אטרקטיבי למראה. הדבר האחרון שאתם רוצים זה שיופיעו כתמי חלודה על המעקה שלכם.

כולם רוצים שהבניין שלהם יתבלט באופן ייחודי, כך שיהיה אטרקטיבי לקונים פוטנציאליים

הגבהת מעקה במרפסת יכולה לשדרג את העיצוב. חברת רשת הגנה מתקינה מעקות בהתאם לקודי הבטיחות, עם אפשרויות התאמה אישית שיאפשרו לכם להפוך את המרפסת שלכם לייחודית.

אחת ההתמחויות שלנו היא יצירת מוצרים חדשניים להגנה על הבית, מרשתות לחלונות ועד התקנת מעקות, כפי שתוכלו להתרשם ממגוון המוצרים המוצגים באתר.

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת