רשת נגד יתושים: כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לחיות ולישון בשקט

רשת הזזה נגד יתושים

כמעט כל הישראלים מודעים היטב למזיקים המעופפים הנפוצים בתקופות האביב והקיץ: היתושים. סביר גם מאוד להניח שכמעט כל ישראלי סובל מעקיצות יתושים במהלך היום והלילה, ובמיוחד מי שגר ליד הים או ליד מקורות מים במרכז הארץ, או אפילו אנשים שמטפחים גינה נחמדה שמהווה כר מרעה רחב ומבוקש ללהקות של יתושים.

שלוות החיים שמופרעת על ידי הזמזום המרגיז של המבקרים הבלתי רצויים האלה, לא משנה כמה תכסו את עצמכם ובכמה תכשירי דחיית חרקים תשתמשו, יכולה להוות מטרד רציני, כי היצורים הגאונים האלה אלופים בעקיצות בזמנים ובמקומות הכי לא צפויים, והם ממשיכים לענות אתכם ללא הפסקה. אז אם אתם מחפשים את הפתרון היחידי שבאמת עובד, התשובה היא רשת נגד יתושים.

אי אפשר למנוע את הבעיה אבל אפשר לפתור אותה

האקלים הישראלים במהלך חודשי האביב והקיץ, כלומר מסביבות מרץ עד אוקטובר, מביא איתו מזג אוויר שכמעט ואין דומה לו ברחבי העולם אבל הוא מביא איתו גם כמות יפה של חרקים ויתושים.

אז למרות שאי אפשר להרחיק אותם לצמיתות, כי עם השנים הם פיתחו יכולת עמידה מרשימה נגד כל התרסיסים וחומרי ההדברה שהמצאנו, אפשר להימנע מהטרדה וההצקות שלהם, עם אחת ההמצאות הפשוטות אך החדשניות ביותר של האנושות: רשת נגד יתושים.

מאפיינים שחשוב לחפש ברשת נגד יתושים

לחברת רשת הגנה יש מספר פתרונות חדשניים, ודגמים בעיצובים שונים של רשת נגד יתושים לבחירה, אשר מתאימים לעיצוב הפנים של הבית שלכם, עם מגוון מאפיינים איכותיים, למשל:

  • רשתות אסתטיות ומעוצבות עם רכיבי ניקוי עצמי.
  • השתלבות טבעית עם עיצוב הפנים של הבית.
  • פטנט ישראלי.
  • בטיחות התקנה בהתאמה לכל סוגי המפתחים בבית, כולל דלתות.

רשת נגד יתושים מגיעה גם בדגם של גלילה

הדגמים השונים של רשת נגד יתושים מאפשרים גם לבחור ברשת גלילה שאפשר להתקין בממ"ד או בכל מפתח אחר, על כל סוגי המשקופים, החלונות והתריסים.

אם בחרתם בדגם של רשת גלילה, היא מיוצרת מפיבר גלס, כלומר, יש לה מראה שקוף כמעט לחלוטין, ותוכלו לבחור שיטות שדרוג שונות כך שהרשת תשתלב היטב עם עיצוב הפנים של הבית, ברמת שקיפות גבוהה במיוחד.

ולסיום, יש גם כמה יתרונות עיקריים

בחירה ברשת נגד יתושים של חברת רשת הגנה מגיעה גם עם כמה יתרונות חשובים:

  • אפשר להתחרט. כלומר, אם תבחרו להסיר את הרשת, אפשר לנתק אותה בקלות ולהחזיר את החלון או הדלת למראה המקורי.
  • זהו פתרון שמשתלב באופן מושלם עם תריסים קיימים, ללא שינוי במבנה החלון.
  • הרכיבים הפנימיים של המערכת כוללים רכיבי ניקוי אוטומטי של הרשת בכל פעם שפותחים וסוגרים אותה.
  • אם חלילה מתרחש מקרה חירום, כמו למשל שריפה או מצב מסוכן אחר, אפשר לשחרר את הרשת בקלות בתוך כמה שניות.
  • אחריות לחמש שנים.

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת