הגבהת מעקה: למה זה כל כך חשוב?

הגבהת מעקה

הגבהה מעקה מזכוכית בטוחה חשובה לביטחון דיירי הבית, במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים שמתרוצצים בבית ובמרפסת. כי ילדים, מטבעם, אוהבים להשתולל ולחקור כל פינה בבית, ומבחינתם, משחקים והשתובבויות במרפסת הם חלק מחוויות הילדות האהובות. הרהיטים במרפסת עלולים לסכן את שלום הילדים, שמטפסים עליהם ועלולים לאבד שיווי משקל וליפול.

ולא צריך יותר מהרף עין של שנייה עד שהאסון יתרחש. בעבר, אפשרויות הגבהת מעקה התמקדו בעיקר בהתקנת סורגי ברזל, שעם השנים החלידו והתעקמו, אבל זה לא היה החיסרון היחיד שלהם.

הסורגים של מעקות הברזל "פיתו" את הילדים לטפס עליהם עד למצב של אובדן שיווי המשקל והנפילה הבלתי נמנעת. אך בגישת התקנת מעקה מוגבה שמיוצר מזכוכית, משיגים מגוון יתרונות, שהעיקרי שבהם הוא יצירת מחסום שמונע מהילדים את פעולת הטיפוס.

היתרון של שימוש בזכוכית שקופה, מעבר לשיקולי האסתטיקה

החומר השקוף של הזכוכית מאפשר לילד להתבונן דרך המעקה ולראות את הנוף, כך שתכונת הסקרנות הטבעית שלו מנוטרלת והוא אינו מרגיש צורך לטפס על המעקה על מנת להתבונן על המתרחש מחוץ לבית.

אבל זה לא הכול. אין יותר מדי אפשרות לטפס על מעקה שמיוצר מזכוכית, היות ואין במה להיאחז, כמו שיש עם מעקה של סורגי ברזל. אלו הם שיקולי היתרונות מבחינת הילדים, אבל גם אתם נהנים מיתרונות רבים בבחירת התקנת הגבהת מעקה מזכוכית, כשאתם יכולים לשבת ולהירגע על המרפסת שלכם, בלי שהנוף הנשקף דרכה נפגע.

אז כדי ליהנות מכל היתרונות של מרפסת מעוצבת ובטוחה, כל מה שנשאר לכם זה ליצור קשר עם המומחים בחברת רשת הגנה, ולהתאים ביחד את הפתרון הנכון לבית שלכם.

לא בטוחים שזכוכית היא חומר בטוח?

אתם כנראה צודקים, אלא שהתשובה לשאלה זו טמונה בתהליך מקצועי וראוי של אנשי מקצוע שמיומנים בהתקנת הגבהת מעקה, ושזהו עיקר התמקדות העיסוק שלהם. במילים אחרות, לא כל איש מקצוע שמתקין או מייצר אביזרים מזכוכית, יכול להתקין עבורכם מעקה בטוח למרפסת.

אנשי מקצוע שמתמחים בתחום המיגון לבית יודעים להתאים את המעקה להגנה מפני פגעי מזג אוויר, ועמידות גבוהה של עומסים אנושיים.

גם איכות החומרים שבהם משתמשים חשובים לתוצאות התמיכה שמעקה הזכוכית מספק, היות ושימוש בחומרים וציוד שאינם תואמים את תנאי מזג האוויר הישראלי, עלולים בסופו של דבר להיסדק ולהתנפץ, מה שעלול להוביל למצב מסוכן ביותר.

מה שמחזיר אותנו לחשיבות שכירת אנשי מקצוע מומחים בתחום התקנת אמצעי מיגון לבית

התייעצות עם אנשי מקצוע מומחים בהתקנת או הגבהת מעקות, מאפשרת לכם לקבל ייעוץ מקיף ומלא בנוגע לאמצעי המיגון שמתאים ספציפית לבית שלכם.

המומחים בחברת רשת הגנה ימליצו לכם על סוג ההגבהה שמתאים לבית שלכם, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שנקטתם בכל האמצעים למניעת אסונות אפשריים, כי כשזה מגיע לבטיחות הילדים וגם הביטחון האישי שלכם, אתם יודעים שתעשו הכול, אבל הכול, כדי להיות חופשיים מדאגות מיותרות.

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת