סורג בטיחות – כחגורת בטחון

סורג בטיחות מגן על בית פרטי, על מבנה ציבורי, על עסק, על חנייה, ועל כל מתחם שחשוב לבעליו להגן עליו. הסורג מהווה אחד ממעגלי ומאמצעי האבטחה, הקבוע והיותר פשוט ולו רק משום שהוא אינו מצריך טיפול שוטף. סורג בטיחות כרוך בהוצאה חד פעמית, בהנחה שהוא עשוי מחומר עמיד בפני קורוזיה וחלודה.

עם זאת לא די באיכות סורג בטיחות. אף שהאיכות מהווה תנאי הכרחי לבחירת סורג יעיל, היא אינה תנאי מספיק. חשוב להקפיד על בחירה מושכלת של בעלי מקצוע שבידיהם הסמכות ואישורים נדרשים להתקנת סורגים ולכן לא קונים סורגים כשניגשים אל חנות רהיטים ומתקינים אותה לבד. התקנה מדויקת ובטיחותית עלולה למנוע פציעות וחלילה נפילות. יש לה חשיבות עליונה במיוחד כאשר מדובר בסירוג חדרי ילדים ומרפסת בבתים גבוהי-קומה. סורג בטיחות מגן אפוא לא רק מפני פורצים פוטנציאליים אלא מעניק ביטחון והגנה גם למי ששוהים בתוך הבית, בעיקר לילדים, מפני נפילה.

סורג בטיחות מעניק ביטחון ושקט. כל אדם רוצה לחוש מוגן ובטוח כשהוא שוהה במתחם מסוים, במיוחד בסביבה, שבה החשש מפני פריצות מובנה ומוטמע בשגרת חייהם של דיירים המתגוררים בסביבה מועדת לפורענות.

אם אתם מלבטים בקשר לסוג סורג בטיחות המיטבי עבורכם, מומלץ להתייעץ עם מומחה. על מנת לקבל חוות דעת מקצועית ובעיקר אפקטיבית, חשוב להזמין את בעל המקצוע לבית, למשרד או לכל מקום שהוא, שבו אתם מתכוונים להתקין סורגים,על מנת שיוכל לשקלל את כל הנתונים הרלבנטיים.

מי מכם שמייחסים חשיבות לעיצובם של כל הפריטים המהווים את תכולת הבית ולחזותה של המעטפת החיצונית שלו, יכולים להתאים סורג בטיחות ש"מתכתב" מבחינה עיצובית עם דקורציה הפנימית והחיצונית כאחד. השוק מציע סורג בטיחות במגוון צורות, טקסטורות ועיצובים, לרבות כאלה העשויים עבודות נפחות אמנותיות וזאת בשל חששם של דיירים לסרג את ביתם בסורגי בטיחות העלולים לשוות לביתם מראה של מבצר או, חלילה, כלא.

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת