סורגים שקופים

לכל מי שאינו שייך לתחום הבנייה, ולכל מי שלא התקין סורגים, רשתות וכו' בשנים האחרונות, המושג סורגים שקופים נשמע זר ומוזר. איך סורגים יכולים סורגים שקופים רשת הגנהלהיות שקופים? ובשביל מה זה טוב?  מנהלי חברת רשת הגנה,  המתמחה בפתרונות יחודיים לענף הבנייה, מסבירים כל מה שצריך לדעת על הסורגים השקופים.

 

סורגים שקופים דקורטיביים

עד לפני שנים אחדות המילים דקורציה וסורגים לא התחברו יחד, וסורגים דקורטיביים היו כאלה שהוכנסו בהם פיתוחים שונים וצורות גיאומטריות כאלה ואחרות. הסורגים אמורים, בראש ובראשונה, לשמור על בטיחות דיירי הבית ולמנוע נפילות מהחלון, ובקומות נמוכות הם מסייעים גם במניעת פריצות. פריצת הדרך של השנים האחרונות בתחום הסורגים היא ביצירת סורגים דקורטיביים בצורה אחרת – מדובר בסורגים שאינם נראים כמעט, כך שתרומתם לדקורציה היא לא בקישוט והבלטה דווקא אלא להיפך, בכך שאינם מפריעים לשדה הראייה.

 

רק יתרונות

סורגים שקופים מעניקים תחושת מרחב ואינם מפריעים, כאמור, לשדה הראייה. הסורגים שקופים בשל העובדה שהם מיוצרים מפיברגלס המעניק שקיפות כמעט מלאה. בנוסף,מעניקים הגנה מלאה לא רק מפני נפילה החוצה אלא גם מפני זריקת חפצים וצעצועים שונים מהחלון, תחביב ידוע של ילדים צעירים. הסורגים מתחברים לכל חלון.

 

פתרון אסתטי לכל הבעיות

שקיפותם של הסורגים מהווה פתרון אסתטי לכל הבעיות, כפי שכבר הזכרנו. הסורגים מגינים מפני נפילה ושומרים על בטיחותם של דיירי הבית, אינם מאפשרים לילדים לזרוק צעצועים החוצה, תוך שמירה על אסתטיות מקסימלית שאינה פוגעת בעיצוב הפנים של הבית או בנוף הנשקף מהחלון.

 

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת