סורגים – המאבטחים הבטוחים והשקטים

סורגים ממלאים תפקידים אחדים: הם מהווים חומת מגן, הם משרים ומקנים ביטחון, הם משדרגים ומאמירים את שווי הדירה, והם גם מוסיפים להידור הבית, במיוחד כאשר מותקנים בו סורגים מעוצבים המתאימים במיוחד לחדרי ילדים.

ניתן להשיג כיום סורגים במגוון עשיר של דוגמאות ועיצובים. הצעקה האחרונה בתחום היא דווקא דיבור מתון וחרישי על יופיים של סורגים, המשלבים דמויות או בעלי חיים בין הסורגים או אף עליהם. הסורגים המסרגים את חלונותיהם של דיירי בתים שונים בכלל ואת חדרי הילדים בפרט, משלבים את המועיל עם המהנה. הילדים חשים מוגנים מאחורי הסורגים ועם זאת יכולים ליהנות מהנוף הנשקף מבעד להם ואף מהתבוננות בהם.

סורגים ובטוחים:

סורגים נחשבים לאמצעי מיגון בטיחותי בשל חוסנם. כאשר מזמינים סורגים לבית מומלץ לעשות זאת לא לפני שעורכים סקר שוק ממצה; לא לפני שלומדים על אודות הסוגים השונים של סורגים ועל מידת ההתאמה של כל אחד מהם למתחמים שונים. חשוב לקבל את כל המידע הדרוש על-מנת לקבל החלטה מושכלת.

סורגים עשויים מברזל או מפלדה מצופים בצבע מיוחד שמחסן אותם מפני קורוזיה עשויים להאריך ימים. כאשר מזמינים סורגים דקורטיביים, שעשויים ביד אמן, חשוב לוודא כי האמן הוא גם אומן, בעל מלאכה מיומן, המשתמש בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר.

היתרון בהזמנת סורגים מחברה המבצעת את כל תהליכי ייצורם תחת קורת גג אחת, לרבות את צביעתם וגימורם הוא, לבד מחיסכון בעלויות, בכך שיש לכם כתובת אחת, שהיא, מבחינתכם, אחראית כלפיכם הן על המוצר והן על התקנתו.

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת