למה עדיף להתקין רשת נגד יתושים?

באקלים הים תיכוני כאשר הלחות והחום חוגגים ברוב ימות השנה, כך גם באתרים רבים ישנם קיני יתושים וברחשים המתפתחים מדי חורף ויוצאים רשת נגד יתושיםמנחיליהם בתקופת האביב כדי להטריד את מנוחתנו לכל אורך הקיץ הקרוב, אם לא לכל השנה הקרובה. ישנם פתרונות רבים שמצאו לבעיה הקשה והבלתי נסבלת הזו בארצנו הקטנטונת. אך אחד הפתרונות היעילים ביותר שיחסום את גישת החרקים כולם ללא אפליה והבחנה, יהיה התקנת רשת נגד יתושים.

אמצעים אחרים ולמה לא?

ישנם אמצעים רבים המשמשים להגנה מפני תקיפות וטרדות היתושים, אך בסופו של דבר האמצעים מתחלקים בין אמצעי הרחקה לבין אמצעי קטילה. אמצעי ההרחקה הנפוצים הם שימוש בחומרים כימיים שמורחים על גופנו כמו אלתוש או אף זריקות בשלבי קיצון מסיימים של עקיצות. אמצעי הקטילה הם דוגמת המנורות קוטלות חרקים או ריסוס מסיבי והדברה ביתית או שכונתית באזורים בהם ידוע כי יש קיני חרקים רבים והם גורמים לנזק רב. לעומת כלל אמצעים אלו רשת נגד יתושים יכולה לתת פיתרון מנע נגד חדירת כל סוגי החרקים וכל זאת בלי שימוש בחומרים כימיים שעלולים לפגוע ביצורים אחרים ואף בנו עצמנו.

היכולות של רשת נגד יתושים כיום

אמנם ההגדרה היא רשת נגד יתושים, אך למעשה הרשת בנויה מחוטים צפופים ביותר אשר ימנעו את כניסתם של רוב סוגי החרקים. אמנם בעבר הרשתות היו נקרעות בקלות וכל שנה-שנתיים היה צורך להחליפן, אך כיום חומרי הגלם השתדרגו וכבר ניתן למצוא רשתות עמידות לשנים וכאלו שמשמשות אפילו נגד פריצות גנבים בנוסף למניעת פריצות יתושים. כמו כן, אחת הבעיות שהייתה מאז ומתמיד הא נושא הניקיון, משום שבשלב מסוים הרשת הייתה מתמלאת בגופות חרקים שנצמדו ונדבקו על פניה. אך גם בעיה זו נפתרה כיום באמצעות רשתות עליהן מותקנת מערכת מברשות פנימית שדואגת להסיר את גופות החרקים מדי כמה שעות ולמנוע הצטברות לכלוך.
אל תתמהמהו עד שביתכם ישרוץ חרקים מחדש, פנו לרשת הגנה והתקינו רשת נגד חרקים לחלונות הבית כבר היום. היעזרו בחברה מומחית ומקצועית שתוכל לספק לכם את ההגנה הטבעית והכוללת ביותר, שתימנע את כניסתם של כלל סוגי הברחשים, היתושים ומיני החרקים המעופפים.

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת