סורגים מעוצבים – הדור החדש

בטחון ובטיחות הם שני הצרכים החשובים ביותר שהתקנת סורגים לחלונות נותנת עליהם מענה. התקנת סורגים מעוצבים היא דרך לייפות את ה"כלוב" DEGELשנוצר בשל החיים עם סורגים על החלונות. צוות חברת רשת הגנה, המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים מתקדמים עבור ענף הבנייה מסביר על חשיבות של הסורגים ועל הדור החדש של הסורגים המעוצבים, המעניק אפשרות לחיות עם ולהרגיש בלי.

 

דגשים

כאשר מתקינים סורגים לחלונות יש לתת דגש לכמה נקודות חשובות במיוחד: בטחון ובטיחות, איכות הסורגים ואיכות עבודת ההתקנה, ושמירה על אסתטיקה סבירה. הצורך הבטחוני והבטיחותי ברור לכולם – בקומות התחתונות יש צורך בסורגים כדי להגן על עצמנו נגד פורצים, ובקומות העליונות הסורגים מותקנים כהגנה מפני נפילות. איכותם של הסורגים ושל התקנתם חשובה מאוד בשני המקרים: עובי הסורגים ואיכותם, כמו גם איכות עבודת ההתקנה, קובעת האם הדירה תיפרץ בקלות או שהפורץ יוותר בשל איכות הסורגים, והאם הסורג עלול להשתחרר ממקומו כאשר מישהו יפול עליו בטעות או כאשר ילד יטפס עליו לרגע.

הסורגים הרגילים, גם המעוצבים שבהם, מפריעים לאסתטיקה של הדירה ופוגעים בתחושת המרחב ובנוף הנשקף מהחלונות בקומות הגבוהות. בקומות הנמוכות, עלולה להיווצר תחושה של כלוב, כפי שהזכרנו בתחילת המאמר, בשל החובה להשתמש בסורגים עבים וחזקים במיוחד. כך או כך, התקנת הסורגים פוגעת באסתטיקה של הדירה מבחוץ ומבפנים גם יחד. בעבר, המונח סורגים מעוצבים נגע ליצירת פיתוחים ודוגמאות בברזל של הסורג. היום, ישנם שלל סורגים מיוחדים – סורגים המשולבים בתריסי אלומיניום, סורגים מחומר שקוף, סורגים נפתחים ועוד.

 

סורגים מעוצבים של חברת רשת הגנה

סורגים מעוצבים של חברת רשת הגנה, לא רק שאינם מפריעים מבחינה ויזואלית, אלא שהם נהנים מיתרונות נוספים ובלתי מבוטלים:
•    מענה בטיחותי מלא והגנה מפני נפילות או חדירה מבחוץ.
•    התקנה פשוטה, ללא הלחמות וברגים.
•    אפשרות לבטל את הסורגים בשעת הצורך (ללא פירוק).
•    פירוק מהיר וקל של הסורגים בשעת חירום.
•    שמירה על אסתטיקה ללא פגיעה בעיצוב החלל או במראה הבית מבחוץ.
•    מניעת חדירתם של יתושים וחרקים אחרים, תוך שמירה על זרימת אוויר חופשית ואוורור מלא של החדר.

 

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת