רשתות לחלונות נגד יתושים – ברוכים הבאים למאה ה-21!

נוכחות של יתושים, זבובים, וחרקים אחרים בבית מהווה מטרד מציק ומעיק. הזמזום מטריד, העקיצות מגרדות, ואתם מוצאים את עצמכם מנפנפים בידיים כל כמה דקות אפילו מתוך שינה. הפתרון הפשוט לכך הוא התקנת רשתות לחלונות נגד יתושים, שמשאירות אתכם לבד בבית – בלי יתושים, בלי זבובים ובלי חרקים מעופפים אחרים שעשויים להיכנס מבעד לחלון הפתוח. הצוות המקצועי של חברת רשת הגנה, המתמחה בפתרונות ייחודיים לענף הבנייה, מסבירים על הרשתות המתקדמות של המאה ה-21.

למה לא לרסס?

עוד לא המציאו ריסוס שבאמת מועיל נגד יתושים, וגם טיפול במרכזי ההטלה של היתושות אינו מונע באמת את הופעתם ועקיצותיהם. הריסוסים הביתיים, שהם רעילים מאוד גם לבני אדם ומסוכנים בעיקר לתינוקות וחיות מחמד, לא באמת משפיעים על כניסת היתושים הביתה, אלא הורגים את אלה שכבר בבית בלבד. במקומם מגיעים יתושים אחרים כמעט מייד, ושוב צריך לרסס…

רשתות לחלונות נגד יתושים – זה קל, זה מהיר, זה זמין

התקנת רשתות נגד יתושים היא קלה ופשוטה, בהתאם לרשת שאתם רוכשים. ישנן רשתות קבועות, המתחברות למסגרת החלון, וישנן רשתות המתחברות למסגרת נוספת, שניתן להזיז כחלון דו-כנפי או בהזזה, בהתאם לסוג החלון. כל סוגי הרשתות קלים להתקנה ותחזוקה, וכל שעליכם לעשות הוא להתקשר לספק הרשתות, אפילו עכשיו. מחר כבר לא יהיו יתושים בביתכם.

רשתות שקופות

המדע והטכנולוגיה הביאו הרבה מאוד חידושים ושינויים לחיינו, והשפיעו גם על התחום של רשתות לחלונות נגד יתושים. רשתות שקופות נגד יתושים הן לא בגדר מדע בדיוני אלא מציאות ממשית, בזכות סיבי הפיברגלס השקופים והחזקים. לא רק שהרשתות שקופות וכמעט אינן נראות לעין, כך שהן לא מפרעיות לאסתטיקה של החדר, לראיית הנוף או לזרימת האוויר לבית, הן גם הרבה יותר חזקות מרשתות המתכת הרגילות שנקרעות בקלות ויש להחליפן תדיר.

כמה חזק?

אם אתם שואלים את עצמכם עד כמה חזקות הרשתות השקופות נאמר בפשטות שהן יכולות לשאת הטחת משקל של עד 100 קילו בלי להיקרע. כלומר, רשתות אלה עמידות כמעט לנצח, ויכולות לשמש גם במקום סורגי בטיחות בחדרי ילדים. רשתות לחלונות נגד יתושים במאה ה-21 הן רשתות שקופות מפיברגלס.

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת