סורגים – מכינים את הבית לתינוק החדש

מצפים לילד? אתם בטח כבר יודעים שכדאי להכין את הבית לקראת הרך הנולד, ולעשות זאת קצת לפני הגעתו לעולם. מלבד ההכנות הכרוכות בריהוט, ביגוד סורגים לחדר ילדיםמתאים ועוד, יש לחשוב על נושא הבטיחות ולהכין את הבית לכך. ציפוי פינות חדות, התקנת סורגים לחלונות הבית, התקנת מעצורים לדלתות וכד', יבטיחו לילד שלכם סביבה בטוחה בה הוא יוכל להתחיל את צעדיו הראשונים בעולם בביטחה. ברשת הגנה אספנו במיוחד בשבילכם כמה טיפים שימושיים להכנת הבית לתינוק החדש. מומלץ מאוד ליישם ולהעניק לילד שלכם את הסביבה הכי טובה שרק אפשר.

 

לשבור את הסטטיסטיקה

הסיבות השכיחות ביותר שבגינן מגיעים פעוטות לחדרי המיון שבבתי החולים, הן כוויות, הרעלות ונפילות. כדאי להקדיש תשומת לב מיוחדת לכל אחד מהנושאים הללו, שכן טעות גורלית אחת עלולה להסתיים באסון גדול ואף להגיע חלילה למוות של הפעוט. לכן חשוב מאוד לשמור ולהגן על הילד מפני כל אחד ממצבים מסוכנים אלה.

 

מדחום לשמירה מכוויות

כווייה בתינוק ובילד מתקבלת בדרגות חומרה גבוהות יותר, מאשר באדם מבוגר. מסיבה זו לא כדאי להקל ראש בעניין, גם אם הטמפרטורה של המים או האוכל נראים לכם סבירים, יכול מאוד להיות שעבור התינוק שלכם אותה טמפרטורה יכולה לגרום לכווייה. לכן, הקפידו עוד לפני הלידה לרכוש מדחום אותו תוכלו להכניס לאמבטיה בעת מילוייה. הקפידו לבדוק את טמפרטורת המים לפני הכנסת הפעוט לאמבטיה, ואל תסתפקו בבדיקת המדחום, בידקו את חום המים על גופכם באמצעות הכנסת מרפק חשוף פנימה. אם ההרגשה נעימה ניתן להכניס את הפעוט פנימה. גם מהכיריים כדאי לשמור מרחק. ניתן להתקין דפנות לכיריים המונעות מגע של הפעוט בהן. בנוסף, הימנעו משימוש בתנורי חימום המונחים על הרצפה, או בגובה של הילד.

 

מרחיקים את הרעלים מהילדים

תינוקות וילדים הם סקרנים קטנים שחוקרים את העולם, לכן אם הם ימצאו בקבוק עם חומר נוזל בסביבה הם גם ישתו את הנוזלים כדי לבדוק מהו טעמם. מסיבה זו את כל חומרי הניקוי, תרופות וחומרים רעילים אחרים יש להניח הרחק מהישג ידם, בארונות גבוהים ונעולים.

 

סורגים מונעים נפילות

הקפידו לסגור את סורגי המיטה בה ישן הילד, ועם המעבר ממיטת התינוק התקינו מעקה במיטה החדשה. סורגים בחלונות הבית הם הכרחיים ביותר כדי למנוע אסונות. אפשר להתקין רשת הגנה משולבת סורגים ובכך להרוויח הגנה נגד חרקים ושמירה על אסתטיקה.

 

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת