סורגים לחלון מאפשרים לקטנטנים להסתקרן בביטחה

אם יש משהו שילדים קטנים מאוד אוהבים לעשות זה להתנסות, להתנסות במה שרק אפשר. אין להם פחד כמעט מכלום, רק פחד שאמא לא תעלם להם מטווח סורגים לחלוןהראייה, גם בגיל 3 ויותר, אבל חוץ מזה אם עדין לא קרה לי כלום אז שווה לנסות, וגם אם קרה אבל זה לא מאוד כואב אז כדאי לנסות עוד פעם. בדיוק מהסיבה הזו סורגים לחלון הופכים להיות אביזר הכרחי בכל בית שיש לו ילדים.

 

סיבה טובה לחייך מכל הלב

ילדים קטנים הם עם מצחיק, קשה מאוד להסתכל על דרך הפעולה שלהם ולא לחייך. כמה זמן אתם מקדישים ביום פשוט להתבונן בקטנטנים האלה? אם אתם לא עושים זאת, תתחילו לעשות, הם יגלו לכם עולם שלם של אושר, עולם שכולו משחק ולמידה, עולם של צחוק והתרגשות, עולם של אהבה וטוהר רגשות, עולם ללא מסיכות. המתוקים האלה מביאים איתם כל כך הרבה אל תוך החיים שלנו, שקשה מאוד לכתוב את השורות האלה מבלי שהחיוך יהיה מרוח על הפנים.

 

הסקרנות וההתנסות

חלק גדול מאוד מהלמידה ומהמשחק שלהם הוא ההתנסות. ההתנסות חשובה מאין כמוה להתפתחות שלהם ובזכותה הם מכירים את העולם. למעשה מרגע לידתם הם כבר מגלים סקרנות, ועל זאת כל אמא יכולה להעיד. המבט המהפנט של הרך הקטן שרק יצא מהרחם שלך והושם עליך, המבט שחודר ישר אל תוך עיניך ובוחן את אמא שלו, אמא שרק הרגיש ושמע עד כה ובפעם הראשונה הוא גם רואה. מאותו רגע הסקרנות לא מפסיקה לעבוד והזאטוט הקטן בוחן כל פרט שנמצא סביבו.

 

סורגים לחלון – להגן עליהם בכל דרך אפשרית

כשהם כבר קצת יותר גדולים, עצמאים יותר ומתאפשר להם להגיע למקומות שונים, הם משתדלים כמה שיותר להתנסות, כל יום ללמוד משהו חדש. בין היתר הם מאוד רוצים לדעת איך נראה הרחוב מהחלון. כשאין פחד שעוצר ומרתיע מפני סכנה אפשרית, אנחנו המבוגרים צריכים לנקוט בזהירות יתר, ולכן סורגים לחלון הם בגדר הכרח. כשמדובר בבטיחות של הילדים שלנו כדאי מאוד לא להתפשר. לכן, מתקינים סורגים לחלון של חברת רשת הגנה ושומרים על החיים של הילדים שלנו.

 

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת