סורגים לחלון חדר הילדים – דואגים לילדים שלנו שלמים ובריאים

אחד האתגרים החשובים ביותר בחיינו הם גידול הילדים שלנו. כהורים אנחנו תמיד נשאל את עצמינו האם אנחנו פועלים נכון עם הילד שלנו? האם אנחנו הורים סורגים לחלון חדר הילדיםמספיק טובים? האם אנחנו דואגים מספיק לילדינו? לפחות על רוב ההורים ניתן להגיד שהם עושים ככל שביכולתם כדי להגן על הילד שלהם. סורגים לחלון חדר הילדים הם אחד מהדברים הבסיסיים שבזכותם אנחנו שומרים על בטיחות ילדינו.

 

הכל כדי לשמור עליהם

יש הרבה דברים שאנחנו נדרשים אליהם כדי להבטיח את בטיחות הילדים שלנו. החיים שלהם הם הדבר הכי יקר לנו בעולם, ובכדי לשמור עליהם אנחנו נעשה הכל.

אנו מושיבים אותם בכיסאות בטיחות מיוחדים בשעת הנסיעה ברכב.

אנחנו בודקים את טמפרטורת המים לפני שאנחנו מכניסים אותם אל תוך האמבטיה.

אנחנו טועמים קצת את המרק, כדי לבדוק שהתקרר מספיק לפני שאנחנו נותנים להם לאכול.

אנחנו מוציאים מהישג ידם את כל החפצים החדים והחומרים הרעילים. אנחנו נועלים ארונות ומגירות בעייתיים ואנחנו מבצעים עוד הרבה מאוד פעולות מנע, כדי להבטיח שילדינו יהיו שלמים ובריאים.

 

סורגים לחלון חדר הילדים זה א' ב'

התקנת סורגים לחלון חדר הילדים, וגם לחלונות החדרים האחרים בבית, אליהם יש להם גישה, היא אחת הפעולות האלמנטריות שיש לבצע כשיש לנו ילדים בבית. ואין כל חשיבות לקומה בה אנחנו גרים. גם ילד הנופל מקומה ראשונה, עלול לחוות זאת בצורה מאוד קשה. למעשה, באמצעות הרשת, אנחנו לא מגינים עליהם רק ממוות חלילה, אלא גם מפציעות. ואנחנו אפילו לא מסוגלים לתאר לעצמינו את הקלות שבה ילד מטפס על חלון, והדרך משם למטה, מצידו השני של החלון היא קצרה מאוד.

 

כמה יתרונות במחיר אחד

רגע לפני שרצים להתקין סורגים לחלון חדר הילדים, כדאי לעשות בדיקה מקיפה ולראות מה קיים בשוק, מה כדאי להתקין ומה כל חברה, יצרן ואנשי שירות מספקים לנו. בחברת רשת הגנה מציעים לכם ההורים סורגים לכל החדרים בבית שנראים קצת אחרת, ודואגים לכם עם יתרונות נוספים. סורגים אלה עשויים רשת חזקה וכמעט שקופה לחלוטין, להבדיל מסורגים שקשה מאוד להסתיר אותם. הרשת מותאמת בקלות לחלונות גלילה או הזזה, היא מנקה את עצמה ומהווה גם רשת נגד יתושים.

 

רגע לפני שיוצאים!

השאירו פרטים להצעת מחיר מיוחדת